V OC Olympia Teplice nyní naleznete naše útulné bistro s vlastním posezením. Těšíme se na návštěvu! Můžete si vychutnat příjemné posezení přímo v pasáži, nabízející jedinečný výhled na rušné dění nákupního centra. Pro milovníky exotických pochoutek máme k dispozici široký výběr světových potravin na našich velkých regálech.

OC olympia teplice

Han Food Bistro v Teplicích je dokonalým místem, které naleznete v nákupním centru Olympia Teplice. Tento elegantní prostor nabízí vlastní klidné posezení a také příjemné sezení přímo v pasáži centra, kde si můžete vychutnat své pokrmy v komfortu a soukromí. Kromě toho zde najdete rozsáhlý obchod s prémiovými potravinami z celého světa – ideální pro ty, kteří touží po exotických chutích nebo hledají inspiraci pro své kulinářské dobrodružství. Nabízíme vám jedinečnou příležitost prozkoumat širokou škálu chutí a zároveň se ponořit do světa prvotřídních potravin.

OTEVÍRACÍ DOBA: Po – Ne – 09:00-21:00

ODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ: Petr Brož

KONTAKTNÍ ÚDAJE: info@hanfood.cz / 773 731 951

Adresa: OC Olympia Teplice, Srbická 10, 415 10 Teplice 10

DALŠÍ HAN FOOD POBOČKY

PLZEŇ

OLYMPIA PLZEŇ

V OC Olympia Plzeň najdete naši největší provozovnu. Pobočka se může pochlubit nejen obrovským konceptem obchodu se světovými potravinami, ale také přináší autentické zážitky z vietnamské a korejské kuchyně. V našem bistru si můžete vychutnat vlastní klidné sezení.

BRNO

CAMPUS SQUARE

Naše pobočka v Brněnském Campusu přináší koncept obchodu se světovými potravinami, ale také vynikající kulinářský zážitek. Tato lokalita vám umožňuje prozkoumat a vychutnat si širokou škálu prémiových potravin z celého světa, a to vše v rámci pohodlí foodcourtu.

PRAHA

FÉNIX

V NC Fénix v Praze najdete naše druhé největší bistro, které nabízí vlastní sezení pro pohodlný odpočinek po nákupu. Můžete zde relaxovat v našem útulném interiéru, ale také můžete prozkoumat naši obrovskou nabídku prémiových potravin z celého světa.

JIHLAVA

CITYPARK

V OC City Park Jihlava najdete naše útulné bistro s vlastním sezením. Můžete si zde také vychutnat příjemné sezení přímo v pasáži, které vám poskytne jedinečný pohled na živý ruch nákupního centra. Najdete zde i velké regály plné těch nejlepších potravin z celého světa.

TEPLICE

OC OLYMPIA

V Teplicích najdete naše bistro s vlastním sezením. Můžete si zde také vychutnat příjemné posezení přímo ve food courtu centra. Pro milovníky exotických pochoutek z celého světa máme k dispozici široký výběr světových různách pochutin.