Pobočka byla otevřena v červenci 2022. Jedná se o malou provozovnu ve foodcourtu v brněnském Campusu. I zde ovšem najdete náš concept store se světovými potravinami.

OC Campus Square Brno

Han Food Bistro v Brně, umístěné v nákupním centru Campus Square, je skutečně jedinečné. I když zde není vlastní klidné sezení, nabízí toto bistro stejně pohodlnou atmosféru. Je domovem obrovského obchodu s prémiovými potravinami z celého světa, kde můžete objevovat exotické suroviny a kulinářské speciality. Ať už hledáte inspiraci pro vaření, nebo chcete vyzkoušet něco nového, tato pobočka vám nabídne vše, co potřebujete. Strategická poloha tohoto bistra v nákupním centru vám umožní spojit nákupy s návštěvou Han Food Bistro.

OTEVÍRACÍ DOBA: Po – Ne – 10:00-21:00

ODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ: Petr Brož

KONTAKTNÍ ÚDAJE: info@hanfood.cz / 773 731 951

Adresa: Campus Square – Netroufalky 770, 625 00 Brno

DALŠÍ HAN FOOD POBOČKY

PLZEŇ

OLYMPIA PLZEŇ

V OC Olympia Plzeň najdete naši největší provozovnu. Pobočka se může pochlubit nejen obrovským konceptem obchodu se světovými potravinami, ale také přináší autentické zážitky z vietnamské a korejské kuchyně. V našem bistru si můžete vychutnat vlastní klidné sezení.

BRNO

CAMPUS SQUARE

Naše pobočka v Brněnském Campusu přináší koncept obchodu se světovými potravinami, ale také vynikající kulinářský zážitek. Tato lokalita vám umožňuje prozkoumat a vychutnat si širokou škálu prémiových potravin z celého světa, a to vše v rámci pohodlí foodcourtu.

PRAHA

FÉNIX

V NC Fénix v Praze najdete naše druhé největší bistro, které nabízí vlastní sezení pro pohodlný odpočinek po nákupu. Můžete zde relaxovat v našem útulném interiéru, ale také můžete prozkoumat naši obrovskou nabídku prémiových potravin z celého světa.

JIHLAVA

CITYPARK

V OC City Park Jihlava najdete naše útulné bistro s vlastním sezením. Můžete si zde také vychutnat příjemné sezení přímo v pasáži, které vám poskytne jedinečný pohled na živý ruch nákupního centra. Najdete zde i velké regály plné těch nejlepších potravin z celého světa.

TEPLICE

OC OLYMPIA

V Teplicích najdete naše bistro s vlastním sezením. Můžete si zde také vychutnat příjemné posezení přímo ve food courtu centra. Pro milovníky exotických pochoutek z celého světa máme k dispozici široký výběr světových různách pochutin.