Pobočka v pražském Fénixu je otevřena od října 2022. V bistru je k dispozici vlastní sezení a již tradičně obchod s prémiovými potravinami.

NC Fénix Praha

Han Food Bistro v Praze je úžasnou destinací v nákupním centru Fénix. Toto půvabné místo nabízí vlastní klidné sezení, kde si můžete v klidu a pohodlí vychutnat své oblíbené jídlo. Nejen, že zde najdete obrovský obchod s prémiovými potravinami z celého světa, který uspokojí vaše gastronomické touhy, ale je ideální pro ty, kteří hledají exkluzivní a unikátní suroviny pro své kulinářské experimenty. A co je ještě lepší? Toto bistro je strategicky umístěno hned naproti obchodu Billa, což z něj činí dokonalé místo pro vaše nákupy i stravování.

OTEVÍRACÍ DOBA: Po – Ne – 10:00-21:00

ODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ: Vo Tat Thang

KONTAKTNÍ ÚDAJE: info@hanfood.cz / 739 059 636

Adresa: NC Fénix  – Freyova 945, 190 00 Praha 9

DALŠÍ HAN FOOD POBOČKY

PLZEŇ

OLYMPIA PLZEŇ

V OC Olympia Plzeň najdete naši největší provozovnu. Pobočka se může pochlubit nejen obrovským konceptem obchodu se světovými potravinami, ale také přináší autentické zážitky z vietnamské a korejské kuchyně. V našem bistru si můžete vychutnat vlastní klidné sezení.

BRNO

CAMPUS SQUARE

Naše pobočka v Brněnském Campusu přináší koncept obchodu se světovými potravinami, ale také vynikající kulinářský zážitek. Tato lokalita vám umožňuje prozkoumat a vychutnat si širokou škálu prémiových potravin z celého světa, a to vše v rámci pohodlí foodcourtu.

PRAHA

FÉNIX

V NC Fénix v Praze najdete naše druhé největší bistro, které nabízí vlastní sezení pro pohodlný odpočinek po nákupu. Můžete zde relaxovat v našem útulném interiéru, ale také můžete prozkoumat naši obrovskou nabídku prémiových potravin z celého světa.

HRADEC KRÁLOVÉ

OC FUTURUM

V OC Futurum Hradec Králové najdete naše půvabné bistro, které vám nabízí příjemné sezení přímo v pasáži. Můžete si zde užít unikátní atmosféru nákupního centra. I zde najdete regály plné těch nejlepších potravin z celého světa, byť v menším měřítku.

JIHLAVA

CITYPARK

V OC City Park Jihlava najdete naše útulné bistro s vlastním sezením. Můžete si zde také vychutnat příjemné sezení přímo v pasáži, které vám poskytne jedinečný pohled na živý ruch nákupního centra. Najdete zde i velké regály plné těch nejlepších potravin z celého světa.

TEPLICE

OC OLYMPIA

Brzy se můžete těšit!