V současné chvíli se v plzeňské Olympii nachází naše největší bistro s vlastním sezením a velkými regály plnými těch nejlepších potravin z celého světa.

OC Olympia Plzeň

Han Food Bistro v Plzni je skvělým místem, které najdete v nákupním centru Olympia. Tento elegantní prostor nabízí vlastní klidné sezení, kde si můžete vychutnat své jídlo v pohodlí a soukromí. Kromě toho zde najdete obrovský obchod s prémiovými potravinami z celého světa – ideální pro ty, kteří mají rádi exotické chutě nebo hledají inspiraci pro své kulinářské dobrodružství. Nachází se hned vedle Ugovo Salaterie, takže si můžete jednoduše pochutnat na různorodých jídlech na jednom místě.

OTEVÍRACÍ DOBA: Po – Ne – 10:00-21:00

ODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ: Petr Brož

KONTAKTNÍ ÚDAJE: info@hanfood.cz / 773 731 951

Adresa: OC Olympia Plzeň – Písecká 972/1, 326 00 Plzeň

DALŠÍ HAN FOOD POBOČKY

PLZEŇ

OLYMPIA PLZEŇ

V OC Olympia Plzeň najdete naši největší provozovnu. Pobočka se může pochlubit nejen obrovským konceptem obchodu se světovými potravinami, ale také přináší autentické zážitky z vietnamské a korejské kuchyně. V našem bistru si můžete vychutnat vlastní klidné sezení.

BRNO

CAMPUS SQUARE

Naše pobočka v Brněnském Campusu přináší koncept obchodu se světovými potravinami, ale také vynikající kulinářský zážitek. Tato lokalita vám umožňuje prozkoumat a vychutnat si širokou škálu prémiových potravin z celého světa, a to vše v rámci pohodlí foodcourtu.

PRAHA

FÉNIX

V NC Fénix v Praze najdete naše druhé největší bistro, které nabízí vlastní sezení pro pohodlný odpočinek po nákupu. Můžete zde relaxovat v našem útulném interiéru, ale také můžete prozkoumat naši obrovskou nabídku prémiových potravin z celého světa.

JIHLAVA

CITYPARK

V OC City Park Jihlava najdete naše útulné bistro s vlastním sezením. Můžete si zde také vychutnat příjemné sezení přímo v pasáži, které vám poskytne jedinečný pohled na živý ruch nákupního centra. Najdete zde i velké regály plné těch nejlepších potravin z celého světa.

TEPLICE

OC OLYMPIA

V Teplicích najdete naše bistro s vlastním sezením. Můžete si zde také vychutnat příjemné posezení přímo ve food courtu centra. Pro milovníky exotických pochoutek z celého světa máme k dispozici široký výběr světových různách pochutin.