V OC Futurum najdete od 18.11.2022  Han food s malým concept storem! Těšit se můžete na výborné korejské a asijské speciality a to nejlepší z pepis.shop

OC Futurum Hradec Králové

Han Food Bistro v Hradci Králové, umístěné v nákupním centru Futurum, je perfektní destinací pro všechny gurmány. I přes absenci vlastního klidného sezení zde bistro nabízí příjemnou atmosféru pro všechny své návštěvníky. Kromě toho zde najdete menší obchod s prémiovými potravinami z celého světa. I když je obchod menší, stále zde můžete objevit všechny potřebné suroviny pro vaše kulinářské experimenty. Han Food Bistro v Hradci Králové v nákupním centru Futurum je skvělou volbou pro každého, kdo má rád kvalitní a exotické potraviny.

OTEVÍRACÍ DOBA: Po – Ne – 10:00-21:00

ODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ: Vo Tat Thang

KONTAKTNÍ ÚDAJE: info@hanfood.cz / 739 059 636

Adresa: OC Futurum – Brněnská 1825/23A, 500 09 Hradec Králové

DALŠÍ HAN FOOD POBOČKY

PLZEŇ

OLYMPIA PLZEŇ

V OC Olympia Plzeň najdete naši největší provozovnu. Pobočka se může pochlubit nejen obrovským konceptem obchodu se světovými potravinami, ale také přináší autentické zážitky z vietnamské a korejské kuchyně. V našem bistru si můžete vychutnat vlastní klidné sezení.

BRNO

CAMPUS SQUARE

Naše pobočka v Brněnském Campusu přináší koncept obchodu se světovými potravinami, ale také vynikající kulinářský zážitek. Tato lokalita vám umožňuje prozkoumat a vychutnat si širokou škálu prémiových potravin z celého světa, a to vše v rámci pohodlí foodcourtu.

PRAHA

FÉNIX

V NC Fénix v Praze najdete naše druhé největší bistro, které nabízí vlastní sezení pro pohodlný odpočinek po nákupu. Můžete zde relaxovat v našem útulném interiéru, ale také můžete prozkoumat naši obrovskou nabídku prémiových potravin z celého světa.

HRADEC KRÁLOVÉ

OC FUTURUM

V OC Futurum Hradec Králové najdete naše půvabné bistro, které vám nabízí příjemné sezení přímo v pasáži. Můžete si zde užít unikátní atmosféru nákupního centra. I zde najdete regály plné těch nejlepších potravin z celého světa, byť v menším měřítku.

JIHLAVA

CITYPARK

V OC City Park Jihlava najdete naše útulné bistro s vlastním sezením. Můžete si zde také vychutnat příjemné sezení přímo v pasáži, které vám poskytne jedinečný pohled na živý ruch nákupního centra. Najdete zde i velké regály plné těch nejlepších potravin z celého světa.

TEPLICE

OC OLYMPIA

Brzy se můžete těšit!